Easy Tekerlekli Meyve Sebze Standı

Ölçü Bilgileri
Yükseklik:
100 cm          
Derinlik: 15 cm
Uzunluk: 40 cm

Ürün Teknik Bilgisi
Maksimum 4 Kasa Yüklenebilir
Tekerli Kolay Taşınabilir Olma Özelliği
Dayanıklı ve Kaliteli Hammadde
2 Adet Frenli Tekerlekle Güvenli Kullanım
Toz boya ve Çinko Kaplama
Demonte
Uzun Ömürlü Kullanım
Kolay Nakliyat

Ürün kodu : EM08.02.003
Stok durumu
SON 4 ÜRÜN
457,52 TL

387,73 TL + KDV

Havale/EFT ile : 443,79 ₺

Easy Tekerlekli Meyve Sebze Standı

Meyve-Sebzelerinizi İster Taşıyın İster En Şık Şekilde Sergileyin İster Her İkisini Birlikte Yapın!


Eurometall kalitesiyle üretilen Easy tekerlekli meyve-sebze standı ürünlerinizi en hızlı ve en kolay yoldan müşterilerinize teşhir edebilme imkânını sunuyor!

Kullanım kolaylığı sağladığı kadar estetik görünümünden asla taviz vermeyen Eurometall, Easy tekerlekli sandalyeyi tamda bunun için tasarladı!

Meyve-sebze reyonlarınızda farkını kurulduğu andan itibaren hissettiren tekerlekli meyve-sebze standı 4 adet plastik teşhir kasasıyla birlikte en efektif şekilde reyonlarınızda boy göstermek için sizi bekliyor!

Frenli Tekerlekler Sayesinde Reyonlarınız ve Ürünleriniz Her Zaman Güvende!

 

Hareket etme ve arka tekerleklerinde yer alan fren sistemi sayesinde sabitlenme özelliğiyle ürünleriniz ve reyonlarınız her zaman güvende!

 Easy meyve- sebze standını meyve-sebze satışı yaptığınız her yerde en efektif şekilde kullanılabilir ve reyonlarınızda fark yaratabilirsiniz!

Dikkat çekici estetik tasarımı sayesinde manav reyonlarınızdaki iş yükünüzü hafifletmenin yanı sıra müşterilerinizin dikkatini çekerek etkili bir satış destek ekipmanı olarak mağazalarında yerini almayı bekliyor!

Dayanıklı Hammadde ve Uzun Ömürlü Kullanım!


Metal profil ve tel profil sayesinde dayanıklılığından yıllar geçmesine rağmen ödün vermeyen Easy tekerlekli meyve-sebze standı toz boya kaplama sayesinde gücüne güç katarak reyonlarınızda sağlam duruşuyla sizi kendisine hayran bırakacak!

Toz Boya Kaplama Sayesinde Yıllar Geçse Bile Standınız Işıl Işıl!

Yeşil toz boya kaplaması sayesinde meyve-sebzelerinizi müşterilerinize teşhir edeceğiniz minik manav standınız her zaman ilk günkü görünümü koruyacak!

Alacağı muhtemel darbelere karşı dayanıklılığı arttırılmış olan Easy meyve-sebze standı reyonlarınızda uzun yıllar size hizmet vermek için Eurometall kalitesi ve güvencesiyle tasarlandı!


 

Ölçü Bilgileri
 

Yükseklik

Derinlik

Uzunluk

100 cm

15 cm

40 cm


Ürün Teknik Bilgisi

Tekerli Kolay Taşınabilir Olma Özelliği

Dayanıklı ve Kaliteli Hammadde

2 Adet Frenli Tekerlekle Güvenli Kullanım

Maksimum 4 Kasa Yüklenebilir

Toz Boya Kaplama

Demonte

Uzun Ömürlü Kullanım

Kolay Nakliyat


 

Eurometall Easy tekerlekli meyve sebze standı, mağazalarınızda yer alan meyve ve sebzeleri pratik bir şekilde teşhir etmek için tercih edebileceğiniz, kaliteli ve kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Hareket etme ve arka tekerleklerinde yer alan fren sistemi sayesinde sabitlenme seçenekleri bulunan Easy tekerlekli meyve sebze standı, sağlam yapısı ve fonksiyonel tasarımı ile meyve – sebze teşhiri için son derece uygun bir ekipman olarak ön plana çıkıyor. 4 kasa taşıma kapasitesi ile farklı ürünleri aynı anda saklamayı ve sergilemeyi mümkün kılan bu stant, özellikle de süpermarket tarzı işletmelerin manav reyonlarında kullanmak için ideal… Siz de Easy tekerlekli meyve sebze standını tercih ederek, mağazanızda meyve – sebze teşhirini çalışanlarınız için çok daha pratik hale getirebilirsiniz! 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları