Yandex.Metrica

Butik Mağazalar

Toplam 6 ürün bulundu...
 • Erkek Ökçelik Ayakkabı Tutucu 18 cm
  4,30 TL + KDV
 • Eurobox Ökçelik T1 13 cm
  4,30 TL + KDV
 • Eurobox Ökçelik T2 13 cm
  4,30 TL + KDV
 • Eurobox Ökçelik T2 18 cm
  4,30 TL + KDV
 • Hamile Terzi Mankeni
  17 İNDİRİM
  108,70 TL 76,80 TL + KDV
 • U Askı Tutucu DG
  19,10 TL + KDV
Kategorinin Çok Satanlarıİşletmenizin ekipman tedarikçisi Eurometall, butik mağaza ya da giyim reyonlarınızda satışa sunduğunuz kıyafet ve aksesuarları müşterilerinize daha şık ve dikkat çekici bir biçimde ulaştırmanızı mümkün kılacak birbirinden kullanışlı mağaza ekipmanlarını, özenle seçilmiş ürün kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Eurometall’in butik mağazalar kataloğunda beğenilerinize sunulan; servis bankolarından manken modellerine, orta stantlardan çeşitli aksesuarlara kadar geniş bir yelpazeye yayılan pek çok kaliteli ve kullanışlı ekipman ile, siz de giyim mağazanızı ya da reyonlarınızı müşterileriniz için daha cazip kılabilirsiniz!

 

Dekoratif ve Kullanışlı Ekipmanlar

Birbirinden şık kıyafet ve aksesuarların satışa sunulduğu butik mağaza tarzı işletmelerde, ürün kataloğu kadar iç mekân tasarımı ve dekorasyon da önemlidir. Her zaman şık bir mekândan alışveriş yapmayı tercih edecek olan müşteriler, estetiğin ön planda tutulduğu mağazalarda kendilerini daha rahat hissedecek, ve dolayısıyla daha fazla zaman geçireceklerdir.

 

Eurometall’in hem iç mekân estetiğini, hem de müşterilere ve mağaza çalışanlarına faydayı ön planda tutarak ürettiği butik mağazacılık ekipmanları; kullanışlı yapıları ile kıyafet ve aksesuarları müşterilerinize pratik ve düzenli bir şekilde ulaştırmanızı mümkün kılarken, kaliteli malzemeleri ve estetik tasarımları ile de mağazanızın iç mekân tasarımına katkı sağlayacak ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Eğer siz de butik mağazanızı ya da giyim reyonlarınızı hem çalışanlarınız, hem de müşterileriniz için ideal bir ortam haline getirmek istiyorsanız, ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipman ve aksesuarı Eurometall’de bulabilirsiniz!