Bavul Arabaları

Toplam 1 ürün bulundu...Havaalanı ve otobüs terminali gibi mekanlarda yolcuların ağır bavullarını ya da birkaç parçadan oluşan yüklerini rahatlıkla taşımalarını sağlayan bavul arabaları, Eurometall’de beğenilerinize sunuluyor!

Kategori sayfalarında bulabileceğiniz bavul arabaları, sahip oldukları çeşitli özellikler ile yolcuların eşyalarını taşımalarını kolaylaştıran araçlardır. Saptan kumandalı fren sistemi gibi kullanışlı özelliklere ve tel sepet gibi yardımcı parçalara sahip olan arabalar, ağır yükleri taşırken bile son derece rahat hareket etmeyi ve gerektiğinde güvenle durmayı mümkün kılar. Kaliteli malzemelerden üretilen, işletmeniz için ideal olan uzun ömürlü arabaların bazı çeşitleri de, yan ve arka yüzeylerindeki reklam alanları ile işletmeler için ek gelir yaratma imkanı sağlar.

Siz de birbirinden kaliteli ve kullanışlı bavul arabalarını Eurometall online mağazada bulabilir, dilerseniz farklı ödeme koşulları ile online sipariş verebilir ve satın aldığınız ürünlerin dilediğiniz adrese kargo ile ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.