Yandex.Metrica

Baretler

Toplam 3 ürün bulundu...
 • 3M H700 Vidalı Baret
  112,90 TL + KDV
 • 3M Peltor G3000 Vidalı UV'li Baret
  217,00 TL + KDV
 • Veo AV12 Baret
  44,20 TL + KDV
Kategorinin Çok Satanları
 • 3M H700 Vidalı Baret
  112,90 TL + KDV
 • 3M Peltor G3000 Vidalı UV'li Baret
  217,00 TL + KDVEurometall’in online kataloğunda bulabileceğiniz, sağlam yapıları ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkan baret modelleri ile, çalışma ortamınızı çalışanlarınız için çok daha güvenli bir hale getirmeniz mümkün!

3M, Delta Plus, Essafe ve Veo gibi seçkin markaların yüksek kaliteli ürünlerini bulabileceğiniz Eurometall baretler kategorisinde; darbelere, neme, yüksek ve düşük ısıya karşı dayanıklı, baş ölçülerine göre ayarlanabilir birçok model yer alıyor. Terlemeyi önleyen geliştirilmiş hava kanalları, ekstra rahatlık sunan deri bantlar ve kulaklık takılabilir mandal girişleri gibi özellikleri ile ön plana çıkan baretler arasından, siz de çalışanlarınız için en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Çalışanlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz baret modellerini Eurometall’in online mağaza sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir; dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile online satın alma yapabilirsiniz!