Yandex.Metrica

Baretler

Toplam 10 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıEurometall’in online kataloğunda bulabileceğiniz, sağlam yapıları ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkan baret modelleri ile, çalışma ortamınızı çalışanlarınız için çok daha güvenli bir hale getirmeniz mümkün!

3M, Delta Plus, Essafe ve Veo gibi seçkin markaların yüksek kaliteli ürünlerini bulabileceğiniz Eurometall baretler kategorisinde; darbelere, neme, yüksek ve düşük ısıya karşı dayanıklı, baş ölçülerine göre ayarlanabilir birçok model yer alıyor. Terlemeyi önleyen geliştirilmiş hava kanalları, ekstra rahatlık sunan deri bantlar ve kulaklık takılabilir mandal girişleri gibi özellikleri ile ön plana çıkan baretler arasından, siz de çalışanlarınız için en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Çalışanlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz baret modellerini Eurometall’in online mağaza sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir; dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile online satın alma yapabilirsiniz!