Yandex.Metrica

Alışveriş Arabaları

Toplam 45 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıAlışveriş Arabaları

Eurometall’in seçkin ürün kataloğunda yer alan alışveriş arabaları, birçok farklı işletmede müşterilerin konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamaları için gerekli olan kullanışlı ve dayanıklı araçlar olarak ön plana çıkıyor.


Eurometall’in alışveriş arabaları kategorisi; market, yapı market, havaalanı ve otel gibi çeşitli işletmelerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilen araba modellerini ve araba aksesuarlarını içeriyor. İşletmenizi ziyaret eden müşterilerinizin yüklerini rahatlıkla taşımalarını sağlayacak fonksiyonel araba modelleri, güvenlik ya da reklam gibi çeşitli amaçlar için arabalara eklenebilecek alışveriş sepeti ve ayırıcı gibi aksesuarlar ve daha pek çok farklı ürün; ziyaretçilerinize keyifli ve pratik alışveriş deneyimi edinme fırsatı sağlıyor. 
 

Market Arabaları

Marketlere gelen müşterilerin aldıkları ürünleri kolay bir şekilde taşımak için kullanabileceği market arabaları; farklı boyutlardaki tasarımları ile işletmelere profesyonel çözümler sunuyor. Plastik ve metal olmak üzere iki alt başlık altında toplanan market arabalarına ek olarak kategori sayfalarında yer alan çocuk market arabaları; aileleri ile birlikte alışverişe gelen çocukların keyifli vakit geçirmelerini, yapı market arabaları ise yapı marketlerde alınan ürünlerin pratik ve hızlı bir şekilde taşınmalarını mümkün kılıyor!

 

Otel Arabaları

Otelde görev alan personelin işlerini efektif bir şekilde yapmasını sağlamak adına tercih edilebilecek olan otel arabaları; çamaşır ve servis işlemleri için kullanılabilecek farklı tasarımlara sahiptir. Çalışanların oda temizliği sırasında çamaşırları kolay bir şekilde taşımalarına ya da istenen ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırmalarına fırsat tanıyacak olan otel arabaları, kaliteli ve kullanışlı modelleri ile otellerdeki işleri kolaylaştırıyor.

 

Havaalanı Arabaları

Havaalanlarında yolcuların bavullarını pratik bir şekilde taşımalarını ya da duty free alanlarında hem kendi bavullarını taşımalarını hem de alışverişlerini keyifli bir şekilde yapmalarını sağlamak için değerlendirilebilecek olan havaalanı arabaları, yüksek manevra kabiliyetleri ve dayanıklılıkları ile öne çıkan araçlardır. Yolculuğa çıkan ya da yolculuktan gelen insanların valizlerini rahat bir şekilde taşımalarını sağlayacak olan havaalanı arabaları, farklı kullanım amaçlarına uygun araçlardır.

 

Yük Taşıma Araçları

Kategori sayfalarında yer alan yük taşıma araçları; işletmelerin depo ve reyon bölümünde yapılan ürün taşıma işlerini daha güvenli ve pratik hale getiriyor. Kaliteli yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde tasarlanan yük taşıma araçları; roller, karton taşıma ve yük taşıma arabası gibi farklı modellere sahiptir. Kolay kullanıma uygun olmaları sayesinde çalışanların işlerini efektif bir şekilde halletmelerine fırsat tanıyan yük taşıma araçları, yüksek manevra kabiliyeti bulunan ürünlerdir.

 

Market Arabası Aksesuarları

Müşterilerin alışveriş sırasında kullandıkları alışveriş arabalarını daha kullanışlı hale getirmek için tercih edilebilecek pek çok ürünün yer aldığı market arabası aksesuarları; çarpma ve kırılma gibi durumlara karşı dayanıklı ekipmanlardır. Sepet içi ayraç, bardak tutucu, alüminyum reklamlık ve notluk gibi pek çok ürünün yer aldığı market arabası aksesuarları, müşterilerin daha rahat alışveriş deneyimleri edinmelerini sağlar.


İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz alışveriş arabası, otel arabası, havaalanı arabası gibi araçları ve çeşitli aksesuarları Eurometall online mağazasında detaylı bir şekilde inceleyip karşılaştırabilir, işletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme imkânlarından faydalanarak 7/24 online olarak satın alabilirsiniz.