Ahşap Raf Etiketliği 10 cm

Ölçü Bilgileri
Yükseklik:
3.9 cm
Uzunluk: 10 cm, 50 cm, 70 cm, 90 cm ve 100 cm Seçenekleri
Renk: Beyaz

Ürün Teknik Bilgileri
Yıpranmalara Karşı Dayanıklılığı Arttırılmış Plastik
Uzun Ömürlü
Raf Etiketlerinin Temizliğini Koruyucu ve Yıpranmasını Önleyici Tasarım
Parkende Satışın Yapıldığı Her Alanda Kullanıma Uygun
10 cm, 50 cm, 70 cm, 90 cm, 100 cm Seçenekleriyle.

Ürün kodu : EM07.04.046
Stok durumu
Stok adeti: 342
1,15 TL

0,98 TL + KDV

Havale/EFT ile : 1,12 ₺

Eurometall Kalitesiyle Ürünlerinizin Fiyatlarını Sergilemek Artık Hem Pratik Hem Estetik!

Eurometall kalitesiyle üretilen ahşap fiyat etiketleri reyonlarınızda kullanıcılarınızın dikkatini çekmek ve estetik duruşuyla reyonlarınızda fark yaratmak için tasarlandı!

Kolay montaj edilebilir olma özelliği sayesinde anında raflarınıza kolayca monte edilir ve uzun yıllar size hizmet eder.

Raflarınızı Karmaşadan, Yıpranmadan ve Dış Etkenlerden Korumanın En Kolay Yolu!

Ürün raf etiketlikleri, raflarınızda oluşabilecek fiyat karmaşasına son vermek ve fiyatlarınızı ilk günkü temizliği ve düzeniyle korumak için Eurometall güvencesiyle tasarlandı!

Toz, nemlilik veya uzun sürekli kullanmaya dayalı gerçekleşebilecek yıpranmalara engel olmak için tasarlanan fiyat etiketliği, raflarınızda sergilediğiniz fiyat bilgilerinin uzun yıllar düzenli ve temiz kalmasını sağlar.

Parekende Satışın Yapıldığı Her Yerde Kullanım Avantajı!

Parekende satışın yapıldığı hemen hemen her alanda rahatça kullanıma olanak sağlayan raf etiketlikleri, süpermarketten hipermarkete, marketlerden, yapı marketlere kadar birçok alanda rahatça kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Sizde raflarınızda düzen ve uzun süreli kullanıma bağlı olarak oluşabilecek yıpranmaların önüne geçmek istiyorsanız raf etiketliklerini raflarınızda kullanarak tüm bu sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz!

 

     Ölçü Bilgileri
 

Yükseklik

Uzunluk

3,9 cm

10 cm, 50 cm, 70 cm, 90 cm, 100 cm Seçenekleriyle.


 

Ürün Teknik Bilgileri
 

Yıpranmalara Karşı Dayanıklılığı Arttırılmış Plastik

Uzun Ömürlü                        

Raf Etiketlerinin Temizliğini Koruyucu ve Yıpranmasını Önleyici Tasarım

Parkende Satışın Yapıldığı Her Alanda Kullanıma Uygun

10 cm, 50 cm, 70 cm, 90 cm, 100 cm Seçenekleriyle.Eurometall kalitesiyle işletmenize sunulan bu ahşap raf etiketliği ile, ürün bilgilerinin yer aldığı etiketleri müşterileriniz için pratik ve düzenli bir şekilde sergileyebilirsiniz!

 

Ahşap raflara kolaylıkla monte edilebilen, etiketler ile birlikte pratik bir şekilde kullanılabilen Eurometall ahşap raf etiketliği; içindeki kağıt malzemeyi dış etkenlere karşı koruyarak ürün bilgilerinin temiz ve düzenli bir şekilde sergilenmesini mümkün kılacak oldukça kullanışlı bir ekipman. Bakkaldan hipermarkete, perakende ürün satışının yapıldığı pek çok mağazada reyon düzenini sağlamak ve ürün bilgilerini müşterilere efektif bir şekilde sunmak amacıyla sıkça tercih edilen bu ekipman ile, siz de işletmenizi tercih eden müşterilerinize satışa sunduğunuz ürünlerin bilgilerini pratik bir şekilde ulaştırabilirsiniz!

  • grand artvin hotel

    ÜRÜN KALİTESİ ÇOK İYİ
    Gönderen : AHMET KOÇ / Tarih : 8.6.2019 09:44:31
  • Mükemmel

    Ürünün kalitesi oldukça iyi. Ayrıca siparişimizin elimize ulaşma süresi tahmin ettiğimizden çok daha iyiydi. Hizmetten son derece memnun kaldık. Teşekürler.
    Tarih : 17.7.2018 17:11:08
Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları