Afiş Rayları

Toplam 11 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıSüpermarket, yapı market ve elektronik market gibi perakende satış yapan işletmelerde, müşterileri bilgilendirme amaçlı afiş ve yazıları asmak için kullanılabilecek afiş rayları ve ilgili aksesuarlar, Eurometall sayfalarında sizlerle buluşuyor!

 

Eurometall afiş rayları kategorisinde; satıştaki ürünler için fiyat bilgilerini, indirim duyurularını ya da müşterileri ilgilendirecek diğer detayları asmanıza olanak sağlayan pek çok kullanışlı ekipman yer almaktadır. Kategori sayfalarında bulabileceğiniz afiş rayı, delikli pervaz, orta birleştirici, pano kancası, tel tutucu, bağlantı teli gibi pek çok malzeme ile, siz de afiş tarzı ürünleri daha pratik bir şekilde sergileyebilirsiniz. Delikli pano kancası ve benzeri ekipmanları Eurometall’in online kataloğunda bulabilir, ürünlerin özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

 

Perakende işletmelerde sık kullanılan ekipmanlar arasında yer alan afiş rayları ve ilgili aksesuarlara Eurometall sayfalarında göz atabilir, işletmenizde ihtiyaç duyduklarınızı farklı ödeme seçenekleri ve güvenli online alışveriş olanağıyla dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz! Afiş raylarında ve daha pek çok ekipmanda uygun fiyatları online mağazada bulabilir; dönemsel olarak uygulanan indirim fırsatları, kampanya ve promosyonları takip edebilir, Eurometall’de güvenle ve keyifle alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.