80 İNDİRİM

Bu ürün şu anda satışta değildir.

54 Litre Tekerlekli Sepet (Reflexblue)

Reflexblue Renginde İster Taşıyın, İster Çekin Taşıma ve Çekme Amaçlı 2 Ayrı Sap Ergonomik ve Estetik Tasarım Hafif ve Uzun ömürlü Yüzde 100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme Sessiz ve Kullanışlı Tekerlekler Markaya Özel Logo Baskısı

Renk *
Ürün kodu : EM04.03.001.54
Stok durumu
SON 1 ÜRÜN
197,50 TL
39,50 TL

33,48 TL + KDV

Havale/EFT ile : 38,32 ₺

İster Taşıyın, İster Çekin

Mağazalarda fonksiyonel kullanımıyla ön plana çıkan 54 Litre Tekerlekli Sepet (Reflexblue) özel tasarımlı 2 farklı sap yapısıyla hem çekilerek, hem de taşınarak kullanılabiliyor. Birbirinden ayrı 2 farklı sap yapısıyla birlikte sunulan Tekerlekli Sepet, özellikli tasarımı sayesinde ise kullanımda olmayan sapları plastik gövdesine saklayabiliyor. Dolayısıyla kullanılmayan sap müşteriyi rahatsız etmezken, ihtiyaç halinde ise ekstra kullanım olanağını bünyesinde barındırıyor.

Özel Reflexblue Renk Seçeneği 

Renk skalasında ayrıcalıklı bir yeri bulunan reflexblue alternatifiyle sunulan 54 Litre Tekerlekli Sepet, mağazanızda çok daha şık bir duruşu vaat ediyor. Mavi tonlarının çok daha canlı ve parlak rengi olan reflexblue, alışveriş sepetlerine ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. 

54 Litre Tekerlekli Sepet (Reflexblue)

Hafif Yapı ve Sağlam Gövde

Mağazaların farklı dinamiklerini göz önünde bulundurarak geliştirilen 54 Litre Tekerlekli Sepet, fonksiyonel bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına market sepetinin olabilecek en hafif haliyle tasarlandı. Hafif yapısıyla beraber dayanıklılığı göz ardı etmeyen Tekerlekli Sepet, size uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. 

Doğaya Duyarlı Üretim

Doğaya karşı olan saygılı ve duyarlı yaklaşımını her zaman koruyan Eurometall, mümkün olduğunca ürünlerine de bunu yansıtıyor. Polipropilen malzemeden üretilen 54 Litre Tekerlekli Sepet (Reflexblue), yüzde 100 geri dönüştürülebiliyor Dolayısıyla doğada yok olması en zor malzemelerden biri olan plastik, mümkün olduğunca en az zararla tekrar kullanılabilir hale getiriliyor.

Sessiz ve Kullanışlı Tekerlekler

Mağaza içinde yüksek sessizliği garanti eden kauçuk tekerleklere sahip olan 54 Litre Tekerlekli Sepet (Reflexblue), müşterilere rahatsız edici seslerden uzak bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sepetin içi tam doluyken bile üst düzey bir hareket kabiliyeti sergileyen tekerlek yapısı, taşıma esnasında büyük bir konfor getiriyor.

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları