30 DISCOUNT

Sorry - this product is no longer available

Drawer Box F Series

4,1x12,2x8,5 cm | 1 Drawer

SKU : EM17.07.046
Availability
52 in stock
4.14 TL
2.91 TL

2.47 TL Plus Tax

Money transfer : 2.83 ₺

Düzenin; Kalite, Sağlamlık ve En Pratik Hali! 

Çekmeceli Kutu F Serisi!


Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretilen çekmeceli kutu, kaliteli ürün yapısı ve pratik düzen sağlayıcı olma özelliğinden dolayı kullanıcıları tarafından oldukça tercih ediliyor!

Tek çekmeceli olan F Serisi, dayanıklı plastik gövdeden oluşmaktadır. Birçok alanda kullanıma uygun olarak dizayn edilen çekmeceli kutu, pleksi çekmesi sayesinde dağınıklığı toplar ve size daha rahat bir çalışma ortamı oluşturur!

Mavi renkte kullanıcıların hizmetine sunulan ve plastik kasaların en çok tercih edilen Çekmeceli Kutu F Serisi, hobi malzemelerinden hırdavat dükkanına, takı kutusundan kırtasiye malzemelerinin düzenine kadar  daha birçok alanda kullanıma uygun olarak üretilmiştir!

Kullanıcıları tarafından kaliteli ürün yapısı ve sağlamış olduğu düzenden dolayı adından sıklıkla bahsettiren Çekmeceli Kutu F Serisi, raf sistemleri gibi birçok alanda sıklıkla tercih ediliyor!

Sizde kullanım sağlamak istediğiniz alanda düzen sağlamak istiyor ve bunu kaliteli ürün içeriğine sahip bir ürünle gerçekleştirmek istiyorsanız, tercihinizi Eurometall Çekmeceli Kutu F Serisinden yana kullanabilirsiniz!
 

Ölçü Bilgisi
 

Yükseklik Derinlik Uzunluk
4,1 cm 12,2 cm 8,5 cm


Ürün Bilgisi
 

Tek Çekmeceli
Düzen Sağlayıcı
Dayanıklı ve Sağlam Ürün Yapısı
Uzun Ömürlü
Dayanıklı Plastik Gövde
Pleksi Çekmece
Renk: Mavi

 

 • Kaliteli

  Güzel ve kullanışlı bir urun
  Date : 8/8/2018 7:31:20 AM
 • ürün iyi

  aldığım çekmeceler güzel ve kaliteliler. firma her bir ürünü korunaklı bir şekilde paketlemiş olmasına rağmen büyük ihtimal kargo kaynaklı aldığım 5 çekmeceden birisinde çatlak vardı. yine de eurometalle teşekkürler.
  Date : 5/29/2018 8:27:47 AM
 • sağlam ve kullanışlı

  Gelen ürünleri tek tek incelediğimde gayet sağlam malzemeden yapılmış olduğunu ve kullanım olarak çekmecelerin diğer firma mallarına göre daha rahat sürtünmeden ve bir yere takılmadan girip çıktığını söyleyebilirim. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Eurometall.
  Date : 3/15/2018 10:52:37 AM
 • Kullanışlı

  Süper ürün . Çok güzel
  Date : 12/29/2017 2:22:15 PM
Write your own review
Rating
Bad Excellent
Review title

Email *

Reviewer Full Name *

Review text *

Customers who bought this item also bought
Top Seller Of The Category